Aktualizacje oprogramowania do miernika natężenia pola em - Profesjonalne mierniki pola elektromagnetycznego

Wavecontrol_logo

Autoryzowany Przedstawiciel WAVECONTROL

pasek
Przejdź do treści

Aktualizacje oprogramowania do miernika natężenia pola em

Mierniki Pola Elektromagnetycznego

Aktualizacja Firmware miernika natężenia pola elektromegnetycznego SMP2


Użytkownicy mierników natężenia pola elektromagnetycznego WAVECONTROL SMP2, SMP3 mogą pobierać bezpłatne aktualizacje oprogramowania - firmware


Jeśli posiadasz miernik pola SMP2 lub SMP3, pobierz bezpłatnie oprogramowanie z intranetu Wavecontrol. Po zainstalowaniu programu czytnika SMP2 (SMP2 READER - oprogramowanie PC do miernika natężenia pola) miernik pola SMP2 lub SMP3 wyświetli powiadomienie o aktualizacji do nowego oprogramowania.
wpf60

Pomiar pola elektromagnetycznego - Sonda WPF60

1 MHz - 60 GHz Szerokopasmowa sonda pola E (elektrycznego) do miernika natężenia pola SMP2


Kompatybilna z przenośnym miernikiem SMP2, jedynym, który obecnie obejmuje niesamowity zakres częstotliwości od 0 Hz do 60 GHz. Sonda, która może również wyposażyć monitory terenowe MonitEM i MonitEM-Lab, które umożliwiają ciągłe monitorowanie pól elektromagnetycznych 24/7. 3-osiowe anteny umożliwiają dokładne pomiary, niezależnie od położenia sondy. Ma również doskonałe tłumienie częstotliwości sieci (50/60 Hz), aby uniknąć fałszywych alarmów przy pracy w pobliżu linii wysokiego napięcia. Sonda WPF60 posiada charakterystykę shaped response, dzięki czemu w niezwykle szerokim zakresie częstotliwości można jednoznacznie ocenić natężenie pola w odniesieniu do norm ochrony zdrowia.

Sonda pomiarowa pola elektromagnetycznego WPF60 obejmuje wszystkie zakresy łączności 5G
rf-60

Miernik osobisty pola elektromagnetycznego -   WaveMon RF-60

do ciągłego monitorowania narażenia pracowników na pola elektromagnetyczne, pasmo do 60GHz

WaveMon RF-60, nowy osobisty monitor z rodziny WaveMon, ostrzega użytkownika o polach elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości do 60 GHz, które obejmują sieci nowej generacji 5G na całym świecie. Ekspozymetr WaveMon RF-60 może wywołać alarm prześwietlenia pola E zgodnie z międzynarodowymi limitami, z nową funkcją: teraz obejmuje limity nie tylko dla pracowników, ale także dla ogółu społeczeństwa w normach ICNIRP, FCC i Dyrektywie UE 2013/35. Użytkownik otrzymuje natychmiastową informację o natężeniu pola w stosunku do wybranej normy.

Miernik natęzenia pola WAVEMON RF-60 pozwala na wykonywanie pomiarów we wszystkich zakresach łącznosci 5G
trade in

Wymień swój stary miernik EMF / RF na nowy SMP2

Wavecontrol uruchamia program wymiany w celu uaktualnienia starego urządzenia do zupełnie nowego miernika siły pola SMP2Na czym  to polega?
Przy przekazaniu starego miernika SMP1 lub innego równoważnego sprzętu pozostałych marek, otrzymasz do 25% zniżki na nowy SMP2 oraz zaoszczędzisz także na kalibracjach swojego starego urządzenia.


Laboratorium kalibracyjne Wavecontrol z dumą ogłasza, że nasz zakres kalibracji został ulepszony w częstotliwości do 40 GHz z akredytacją ISO 17025


Nasze nowe rozszerzone możliwości akredytowanych kalibracji to:
  • Pole elektryczne od 18 GHz do 40 GHz - NOWOŚĆ
  • Pole magnetyczne od 300 kHz do 1 GHz – NOWOŚĆ

Dzięki tej nowej aktualizacji, Labcal - Akredytowane Laboratorium Kalibracyjne oferuje najlepsze na rynku prawie kompletne usługi kalibracji sond, obejmujące zakres od DC do 40 GHz dla pola elektrycznego i magnetycznego.

WAVECONTROL
Wavecontrol Social Media
HIK-Consulting Social Media
Copyright © HIK-CONSULTING
Chabrowa 16, 01-934 Warszawa
tel: 603-639-355 , tel: 784-076-911, tel: 728-900-977,  tel: +48 22 864-99-08
Godziny pracy: 8-16, Pon-Pt
Wróć do spisu treści